Chcesz w końcu zmienić swoje życie i pracować zgodnie ze swoimi zainteresowaniami i mocnymi stronami, ale nie wiesz od czego powinieneś zacząć? Rozpocznij od konsultacji ze mną. Pomogę Ci określić Twoje mocne strony i talenty. Wspólnie stworzymy plan działania, który pomoże Ci zdobyć pracę, o jakiej marzysz. Zastanawiasz się jaki Doradca zawodowy Kraków pomoże Ci osiągnąć sukces? Nie wiesz czy lepiej spotkać się ze mną osobiście, a może spotkania online będą lepsze? Ze mną możesz spotkać się w miejscowości, w której mieszkasz albo za pośrednictwem komunikatora Internetowego. Głównie pracuję online, dlaczego? To oszczędza czas dojazdu w wybrane miejsce. Jakość usług jest na takim samym, wysokim poziomie. Obecne technologie pozwolą nam spokojnie porozmawiać przez Internet, dlatego nie musimy mieszkać w jednym mieście, żeby razem pracować.

W czym pomoże mi Doradca Zawodowy?

Przede wszystkim w określeniu Twoich predyspozycji zawodowych i tego co powinieneś robić w przyszłości. Wykonamy test predyspozycji zawodowych, porozmawiamy o Twoich mocnych stronach i talentach, które pomogą Ci w rozwoju kariery zawodowej.

Jeżeli planujesz zmianę pracy to doradca zawodowy Kraków powie Ci gdzie i w jaki sposób szukać pracy, pomoże Ci również w napisaniu profesjonalnego CV oraz w przygotowaniu się do rozmowy kwalifikacyjnej. Dowiesz się ode mnie o co warto zadbać przed samym spotkaniem jak i po zakończonej rozmowie. Będziemy rozmawiać o pytaniach, które pojawiają się na spotkaniach i jak na nie odpowiadać.

Czy doradca zawodowy znajdzie mi pracę?

Odpowiedź brzmi nie. Doradca nie znajdzie za Ciebie pracy. Jedyną osobą, która może znaleźć Ci pracę, jesteś Ty sam. Oczywiście będę dla Ciebie wsparciem. Moim zadaniem jest zmotywowanie Ciebie do znalezienia pracy i rozwoju.

Powiem Ci gdzie i w jaki sposób możesz szukać pracy, co należy robić, a czego unikać. Otrzymasz ode mnie informacje o rynku pracy, przeanalizujemy Twoje CV i zadbamy o to, żebyś wypadł dobrze na rozmowie o pracę.

Doradca zawodowy – oferta

Niezależnie czy interesują Cię spotkania online, czy wolisz osobiste spotkanie z Doradcą zawodowym Kraków – moja oferta jest dopasowana do każdego stylu spotkania. W zależności od tego czego oczekujesz, możesz wybrać jedną usługę bądź cały pakiet. W pojedynczych usługach znajdziesz konsultację CV, analizę predyspozycji zawodowych i przygotowanie do rozmowy o pracę. Dla osób, które chcą się rozwijać przygotowałam planner rozwoju zawodowego. Znajdziesz w nim inspiracje, wskazówki i zadania do wykonania, a to wszystko w połączeniu z kalendarzem. Swoją przygodę z plannerem możesz rozpocząć w dowolnym momencie, bo sam wpisujesz daty. Dzięki plannerowi rozwiniesz swoje kompetencje.

Moja oferta to również całe pakiety, gdzie będziemy pracować nad Twoim nowym, profesjonalnym CV i będziemy rozmawiać o spotkaniu rekrutacyjnym. Będą odbywać się symulacje rozmów i będziemy omawiać odpowiedzi na pytania, które mogą pojawić się na spotkaniu. Drugi pakiet jest dedykowany dla osób wkraczających na rynek pracy, a więc dla tych, z którymi współpracuję najczęściej. Pomagam w określeniu ścieżki zawodowej, w napisaniu pierwszego CV i przygotowuję do rozmów o pierwszą pracę.

Kolejny pakiet dotyczy poznawania i rozwijania mocnych stron. Wiele ćwiczeń, które pomogą Ci się rozwijać i lepiej zrozumieć siebie. Odkryjemy Twoje mocne strony, żebyś mógł pracować zgodnie ze swoimi talentami i umiejętnościami.

Sprawdź moją ofertę. Pomogę Ci osiągnąć sukces, teraz wszystko jest w Twoich rękach.