Przygotuj się do rozmowy o pracę i zdobądź wymarzone stanowisko!

Otrzymałeś zaproszenie na rozmowę o pracę i nie wiesz co powinieneś zrobić, żeby dobrze na niej wypaść?

Pomogę Ci przygotować się do spotkania, bo wierzę, że dobre zaprezentowanie siebie to klucz do sukcesu. Nie pozwól, by Twoją wymarzoną pracę otrzymał ktoś inny, bo nie chciało Ci się poświęcić czasu na przygotowanie. Przygotowanie do rozmowy o pracę jest jednym z ważniejszych elementów podczas procesu rekrutacyjnego, dlatego nie strać swojej szansy na wymarzoną pracę.

Rozmowa o pracę z rekruterem 

Podczas naszego spotkania, poznasz tajemnice rekruterów, dam Ci wskazówki dotyczące odpowiedzi na pytania oraz samej mowy ciała. Przeanalizujemy pytania, które często pojawiają się na spotkaniach rekrutacyjnych oraz te, które będą odpowiednie do zbadania kompetencji na stanowisku, na które aplikowałeś. Omówimy typowe pytania, ale też te, które wynikają ze specyfiki stanowiska czy branży. Po naszym spotkaniu nie będziesz mieć wątpliwości o czym możesz mówić, a o czym lepiej nie wspominać. Po każdej Twojej odpowiedzi na pytanie będziemy analizować co było ok, a czego lepiej nie mówić bądź co powinieneś do swojej wypowiedzi dodać. A na koniec otrzymasz ode mnie maila z podsumowaniem rozmów i pytania, które przerobiliśmy.

Pokażę Ci różnicę między pytaniami kompetencyjnymi a merytorycznymi. Dostaniesz ode mnie wskazówki jak radzić sobie zarówno z jednymi, jak i drugimi.

Mowa ciała na rozmowie o pracę

Jednym z tematów, które poruszymy jest mowa ciała. Omówimy to jak zachowywać się podczas bezpośredniego spotkania jak i spotkań online, bo nie ma co ukrywać – takich spotkań w obecnych czasach jest bardzo dużo. Zminimalizujemy Twój stres przed spotkaniem, a na samej rozmowie będziesz pewny siebie i swoich odpowiedzi.

Kandydaci bardzo często stresują się przed spotkaniem w sprawie pracy, dlatego chcę Ci pomóc. Chcę, żebyś był dobrze przygotowany, żebyś nie bał się tej rozmowy, bo w końcu pracodawca wybiera pracownika, a Ty swojego nowego pracodawcę 😉

Wskazówki na rozmowę o pracę

Po naszych spotkaniach będziesz wiedział na co rekruterzy zwracają uwagę podczas rekrutacji. Dostaniesz ode mnie również wskazówki dotyczące pytań, które Ty jako kandydat możesz zadać na rozmowie kwalifikacyjnej.

Przed spotkaniem przygotuj sobie listę tematów, o których chciałbyś porozmawiać, bo skoro tutaj jesteś, to na pewno masz pytania, na które chciałbyś poznać odpowiedzi. Poza Twoimi pytaniami, ja przeprowadzę z Tobą symulację rozmowy o pracę i otrzymasz ode mnie szczegółowy feedback.

Zainteresowany? Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, to napisz do mnie w sprawie tej usługi.