Czym różni się doradca zawodowy online od stacjonarnego? Jak zdecydować, który będzie dla Ciebie lepszy? Główna różnica polega na tym, że z pomocy doradcy online możesz skorzystać i mieszkając w małej miejscowości i w dużym mieście. Nie musisz szukać doradcy niedaleko swojego miejsca zamieszkania i decydować się na jego pomoc, jeżeli nie jesteś przekonany, że ją uzyskasz. Możesz zdecydować się na pomoc online i wybrać doradcę, który mieszka nawet 500 km od Ciebie. Dzięki spotkaniom przez Internet otrzymasz wsparcie, na jakim Ci zależy, nie ma się czego obawiać!

Doradca zawodowy pracujący przez Internet czy to dobry pomysł?

Doradca zawodowy pracujący przez Internet to zdecydowanie dobry pomysł! Nie musisz tracić czasu na dojazdy, żeby odbyć godzinne spotkanie, a rozmowa przez Internet wniesie taką samą wartość. Idąc z duchem czasu, coraz więcej spraw załatwiamy przez Internet. Tak samo jest w przypadku doradztwa zawodowego online – możesz zyskać profesjonalną pomoc od doradcy znajdującego się kilkaset kilometrów od Ciebie. Jeżeli mieszkasz w Szczecinie, Olsztynie czy w Wałbrzychu, możesz skorzystać z moich usług, a wtedy nasze spotkanie odbędzie się online. To czego potrzebujesz to komputer, słuchawki i kamerka, Internet, ciszę i spokój podczas naszej rozmowy. Potrzeba tak niewiele, żeby otrzymać profesjonalne wsparcie.

Dla kogo jest doradztwo zawodowe online?

Tak naprawdę doradztwo zawodowe online jest dla wszystkich. Z mojej pomocy mogą skorzystać osoby, które wkraczają na rynek pracy, osoby bezrobotne, matki, które chcą wrócić do pracy czy pracownicy, którzy chcą zmienić pracę bądź chcą się przebranżowić. Doradztwo jest dla tych, którym zależy na rozwoju zawodowym, jest też dla osób, które chcą w zgodzie ze swoimi mocnymi stronami i predyspozycjami wybrać szkołę średnią czy uczelnię. Pomogę Ci w każdym aspekcie, który dotyczy rynku pracy. Niezależnie od tego na jakim etapie swoje drogi zawodowej teraz jesteś, pomogę Ci określić Twoje mocne strony, dzięki którym osiągniesz swój cel.

Pomoc doradcy zawodowego jest Ci potrzebna

Skorzystaj z moich usług, a już niedługo Twoja praca będzie dawać Ci o wiele więcej satysfakcji. Jeżeli czujesz wypalenie zawodowe, chcesz się rozwijać bądź po prostu chcesz zmienić pracę na inną, pomogę Ci. Prze etap poszukiwań nowych wyzwań przebrniesz szybko i bezproblemowo. Ze mną przygotujesz najlepsze CV, będziesz pewny siebie na rozmowie o pracę i poznasz tajniki rekruterów. Nie zastanawiaj się dłużej czy doradca zawodowy online to dobry pomysł, bo już wiesz, że tak. Teraz jest czas na zainwestowanie w siebie i w swoją przyszłość.

Moja praca to moja pasja, chcę, żebyś i Ty miał przyjemność ze swojej pracy. Zależy mi na tym, abyś był świadomy swoich mocnych stron i wykorzystywał je w codziennych obowiązkach.

Pracuję głównie online, ale jeżeli zależy Ci na indywidualnym spotkaniu, zorganizuję je. Możemy spotkać się w Warszawie, ponieważ tutaj mieszkam. Możemy również zaplanować spotkanie w jakimkolwiek innym mieście – uwielbiam podróżować, chętnie zwiedzę okolice, w których Ty mieszkasz. Sprawdź moją ofertę klikając tutaj.