Extended DISC

Narzędzie wspierające rozwój, analizujące predyspozycje zawodowe i odkrywające mocne strony.

Dzięki Extended DISC odkryjesz swoje talenty oraz otrzymasz praktyczny planu działania. Narzędzie zostało stworzone w oparciu o teorię Carla Gustava Junga, która opisuje podstawowe typy zachowań w celu ułatwienia interakcji między ludźmi.

Dlaczego warto wybrać tę analizę?

Wykonanie testu trwa zaledwie 15 min, a dzięki niemu lepiej poznasz siebie. Dowiesz się też jak wykorzystać swój potencjał w dalszym rozwoju zawodowym i w kształtowaniu swojej kariery czy w życiu codziennym. Informacje, które uzyskasz podczas naszego spotkania będziesz mógł wykorzystać do zaplanowania dalszej kariery zawodowej, poprawy komunikacji oraz do utrzymywania lepszych relacji z innymi.

Sesja analizująca wyniki trwa około 1h.

Raport zawiera informacje o Twoim stylu komunikacji, o Twoich mocnych stronach i obszarach, nad którymi możesz (ale nie musisz) pracować. Ponadto dowiesz się o swoim indywidualnym sposobie podejmowania decyzji i o swoich reakcjach w sytuacjach stresowych. W raporcie znajdziesz też informacje o tym, w jaki sposób zidentyfikować style innych osób oraz jak z nimi rozmawiać, dzięki tej analizie dowiesz się dlaczego z jedną osobą znajdujesz wspólny język, a z inną nie możecie się porozumieć. Wyniki z analizy nie mówią o tym, że powinieneś być inny i musisz pracować nad konkretnymi obszarami, wyniki mówią o tym jaki jesteś, a to jaki jesteś jest ok! Wspieraj i rozwijaj swoje naturalne talenty, a nie obszary, których nie lubisz.

Wybierz Extended DISC

Otrzymasz konkretne informacje co powinieneś robić, a czego lepiej unikać, zwiększysz swój potencjał, dzięki czemu łatwiej wpłyniesz na innych, a informacje zawarte w raporcie będziesz mógł wykorzystać na przykład podczas tworzenia CV czy podczas rozmowy o pracę.

Dowiesz się w jakim kierunku powinieneś się rozwijać, co Cię może motywować i demotywować, ale przede wszystkim poznasz swoje naturalne predyspozycje, talenty i mocne strony.

W badaniu nie ma dobrych i złych odpowiedzi, bo każdy z nas jest inny. Warto wiedzieć dlaczego podejmujesz właśnie takie decyzje w swoim życiu i na co zwrócić uwagę, żeby rozwijać siebie.

Poznaj siebie

Dlaczego powinieneś wybrać właśnie Extended DISC? Narzędzie głębiej mierzy nieuświadomiony poziom zachowań, by móc zniwelować wpływ otoczenia zewnętrznego, a co to oznacza w praktyce? Badana osoba otrzymuje wyniki o tym jaka jest naprawdę, a nie jaka wydaje się sobie być w danym środowisku.

Otrzymasz raport o Tobie, o Twoich mocnych stronach, talentach i naturalnych predyspozycjach składający się z 25 stron.

Co jeszcze?

Raport to nie wszystko, ponieważ umówimy się na sesję analizującą Twoje predyspozycje, opowiem o Twoich wynikach i odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące analizy.

Masz pytania o analizę Extended DISC? Napisz do mnie – odpowiem na Twoje pytania. Kliknij TUTAJ.