Extended DISC to narzędzie wspierające rozwój i analizujące predyspozycje zawodowe.

 

Dzięki Extended DISC odkryjesz swoje talenty oraz otrzymasz praktyczny planu działania. Narzędzie  zostało stworzone w oparciu o teorię Carla Gustava Junga, która opisuje podstawowe typy zachowań w celu ułatwienia interakcji między ludźmi.

Badanie trwa zaledwie 15 min, a dzięki niemu lepiej poznasz siebie. Dowiesz się jak wykorzystać swój potencjał w dalszym rozwoju zawodowym i w kształtowaniu swojej kariery czy w życiu codziennym. Informacje, które uzyskasz będziesz mógł wykorzystać do poprawy komunikacji oraz do utrzymywania lepszych relacji z innymi.

Raport zawiera informacje o Twoim stylu komunikacji, o Twoich mocnych stronach i obszarach, nad którymi musisz pracować. Ponadto dowiesz się o swoim indywidualnym sposobie podejmowania decyzji i o swoich reakcjach w sytuacjach stresowych. W raporcie znajdziesz też informacje o tym, w jaki sposób zidentyfikować style innych osób oraz jak z nimi rozmawiać. Dzięki Extended DISC dowiesz się dlaczego z jedną osobą znajdujesz wspólny język, a z inną nie możecie się porozumieć.

Otrzymasz konkretne informacje co powinieneś robić, a czego lepiej unikać, zwiększysz swój potencjał, dzięki czemu łatwiej wpłyniesz na innych. Dowiesz się w jakim kierunku powinieneś się rozwijać, co Cię może motywować i demotywować, ale przede wszystkim poznasz swoje naturalne predyspozycje, talenty i mocne strony.

W badaniu nie ma dobrych i złych odpowiedzi, bo każdy z nas jest inny. Warto wiedzieć dlaczego podejmujesz właśnie takie decyzje w swoim życiu i na co zwrócić uwagę, żeby rozwijać siebie.

Dlaczego powinieneś wybrać właśnie Extended DISC? Narzędzie głębiej mierzy nieuświadomiony poziom zachowań, by móc zniwelować wpływ otoczenia zewnętrznego. Co to oznacza w praktyce? Badana osoba otrzymuje wyniki o tym jaka jest naprawdę, a nie jaka wydaje się sobie być w danym środowisku.

Otrzymasz raport o Tobie, o Twoich mocnych stronach, talentach i naturalnych predyspozycjach składający się z 25 stron.

Raport to nie wszystko, umówimy się na sesję analizującą Twoje predyspozycje, opowiem o Twoich wynikach i odpowiem na Twoje pytania. Dodatkowo otrzymasz ode mnie planner rozwoju zawodowego, żebyś mógł jeszcze lepiej poznać swoje mocne strony i rozwinąć swoje talenty.