Mieszkasz we Wrocławiu i szukasz doradcy zawodowego, który pomoże Ci przygotować się do znalezienia pierwszej pracy lub zmiany pracodawcy? Oto jestem! Pracuję głównie online, ale jeżeli zależy Ci na bezpośrednim spotkaniu, chętnie się z Tobą spotkam. Jako doradca zawodowy Wrocław pomogę Ci znaleźć pracę o jakiej marzysz. Podczas naszych spotkań powiem Ci o tym jak ważne jest przygotowanie profesjonalnego CV i co trzeba zrobić, żeby pracodawca zwrócił uwagę akurat na Ciebie. Dowiesz się też dlaczego wysyłanie takiego samego CV na tysiące ogłoszeń o pracę nie ma sensu.

W czym może pomóc doradca zawodowy?

Niezależne od tego czy jest to Doradca zawodowy Wrocław, Warszawa czy Kraków, pomoże Ci on przede wszystkim określić Twoje mocne strony i talenty, żeby Twoja przyszła praca dawała Ci satysfakcję.

Wśród moich usług znajdziesz też konsultację Twojego CV, przygotowanie do rozmowy o pracę, test i analizę predyspozycji zawodowych oraz planner rozwoju zawodowego w wersji papierowej. Planner zawiera mnóstwo ćwiczeń, wskazówek oraz inspiracji, i jest połączony z kalendarzem, którego możesz używać na co dzień. Dla kogo on jest? Dla wszystkich osób, które chcą się rozwijać, chcą lepiej poznać siebie i którym zależy na znalezieniu wymarzonej pracy. W mojej ofercie są również pakiety dedykowane osobom zmieniającym pracę oraz tym, którzy właśnie wkraczają na rynek pracy.

Dla kogo jest doradztwo zawodowe?

Doradztwo zawodowe jest dla wszystkich osób, które wkrótce będą szukać pierwszej pracy. Nie zawsze młode osoby wiedzą jak napisać CV czy jak przygotować się do rozmowy o pracę, i też gdzie szukać pracy, w której będą się dobrze czuć.

Z doradztwa mogą korzystać osoby, które planują zmianę zatrudnienia, chcą się przebranżowić, są niepełnosprawne, aktualnie bezrobotni czy też matki, które chcą wrócić na rynek pracy. Czyli tak naprawdę doradztwo zawodowe jest dla wszystkich. Jeżeli szukasz profesjonalnej pomocy i chcesz się wyróżnić na rynku pracy, pomogę Ci osiągnąć sukces. Jako doradca zawodowy, zrobię wszystko, żebyś był jak najlepiej przygotowany do zmian w swoim życiu zawodowym.

Dobry doradca zawodowy Wrocław

Kim jest i czym się charakteryzuje? Dobry doradca zawodowy charakteryzuje się przede wszystkim wiedzą i doświadczeniem. Podchodzi indywidualnie do każdego Klienta i chce mu pomóc. Taki doradca nie korzysta z szablonów i ciągle tych samych pomysłów, on myśli innowacyjnie, żeby jak najlepiej dopasować rozwiązanie do danej osoby. Dobry doradca powinien znać też rynek pracy i aktualne trendy na nim. Powinien mieć również dużą wiedzę na temat rekrutacji, pisania CV czy samych rozmów kwalifikacyjnych. Taki doradca musi też dawać feedbacki i pracować nad tym, żeby Klient czuł się na rozmowie o pracy pewny siebie.

A jak ja pracuje? Ja zawsze podchodzę indywidualnie do każdej osoby, słucham co ma do powiedzenia, poznaję ją, żeby przygotować jak najlepsze rozwiązanie. Mam doświadczenie jako rekruter i znam rynek pracy, dlatego jestem w stanie pomóc wybrać najlepszą drogę zawodową dla Ciebie.

Zadbaj o swoją przyszłość zawodową i nie marnuj ani chwili dłużej. Wybierz najlepszą usługę dla siebie (moja oferta dostępna jest tutaj) i rozpocznijmy pracę nad Twoją wymarzoną pracą.