Zaplanuj swój rozwój tak jak chcesz!

Planner Rozwoju Zawodowego to zbiór zadań, dzięki którym lepiej poznasz siebie, rozwiniesz swoje umiejętności i będziesz lepiej zarządzać sobą. Ćwiczenia rozwojowe, wskazówki, motywatory, podsumowania realizacji swoich celów połączone z kalendarzem do codziennych zapisów – to wszystko znajdziesz wewnątrz plannera.

Swoją przygodę możesz rozpocząć w każdym momencie. Sam wpisujesz miesiące i konkretne daty, czyli pracujesz z plannerem tak, jak Tobie pasuje. Nie musisz czekać do stycznia żeby zacząć się rozwijać, tak jak robi to większość osób. Zacznij już teraz i poznaj siebie. Dzięki temu będziesz o krok przed innymi.

Dla kogo jest ten planner?

Panner jest dla wszystkich osób, które chcą lepiej poznać siebie, rozwijać się i przy okazji zapisywać zadania na konkretne dni czy podsumowywać konkretne miesiące. Bez względu na to, czy dopiero wkraczasz na rynek pracy, czy od wielu lat jesteś aktywnym pracownikiem, w plannerze znajdziesz mnóstwo inspiracji dla siebie. To co się przede wszystkim liczy, to chęć i motywacja do systematycznej pracy ze sobą.

Zapanuj nad swoim rozwojem i zaplanuj go!

Wykonuj ćwiczenia rozwojowe i obserwuj swoje postępy. Zapisuj swoje mocne strony, wartości, umiejętności czy pomysły. Dzięki temu będziesz mieć większą świadomość siebie.

Sięgaj do plannera również przed spotkaniami w sprawie pracy. Dzięki temu łatwiej przygotujesz się do rozmowy z rekruterem czy pracodawcą, jeżeli  będziesz mieć wszystko w jednym miejscu.

Stań się Panem/Panią swojej kariery zawodowej i zapisuj wszystko co przyjdzie Ci do głowy. Wtedy będzie Ci łatwiej przypomnieć sobie o konkretnych sytuacjach np. podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Nie będziesz się stresować, bo będziesz mieć wszystko spisane w jednym miejscu.

Planner Rozwoju Zawodowego możesz mieć zawsze przy sobie, jest wielkości standardowego zeszytu, więc nie zajmuje dużo miejsca w torbie czy plecaku.

Zacznij działać od razu, a już niedługo zobaczysz efekty.

Jeżeli masz pytania dot. Plannera Rozowju Zawdowowego – napisz do mnie, z chęcią odpowiem na wszystkie Twoje pytania. Dowiesz się dlaczego właśnie ten planner to dobry wybór. Kliknij TUTAJ, żeby się ze mną skontaktować.