Zaplanuj swój rozwój tak jak chcesz!

Planner Rozwoju Zawodowego to mój pierwszy, indywidulany projekt kalendarza połączonego z zadaniami rozwojowymi, dzięki którym lepiej poznasz siebie, rozwiniesz swoje umiejętności i będziesz lepiej przygotowany do zmiany pracy w przyszłości.

 

Co znajdziesz wewnątrz plannera?

  • ćwiczenia rozwojowe,
  • wskazówki dotyczące brania udziału w procesach rekrutacyjnych,
  • motywatory,
  • podsumowania realizacji swoich celów
  • kalendarz do codziennych zapisów
  • i jeszcze kilka innych, fajnych rzeczy 😉

 

Swoją przygodę możesz rozpocząć w każdym momencie. Samodzielnie wpisujesz miesiące i konkretne daty, czyli pracujesz z plannerem tak jak Tobie pasuje i kiedy Tobie pasuje. Nie musisz czekać znowu do stycznia żeby zacząć się rozwijać, tak jak robi to większość osób. Zacznij już teraz i poznaj siebie. Dzięki temu będziesz o krok przed innymi!

Dla kogo jest ten planner?

 

Panner jest dla wszystkich osób, które chcą lepiej poznać siebie, rozwijać się i przy okazji zapisywać zadania na konkretne dni czy podsumowywać konkretne miesiące. Ten planer jest też idealny dla osób, które planują zmienić pracę, przebranżowić się bądź znaleźć swoje pierwsze zatrudnienie na rynku pracy.

Bez względu na to, czy dopiero wkraczasz na rynek pracy, czy od wielu lat jesteś aktywnym pracownikiem, w plannerze znajdziesz mnóstwo inspiracji dla siebie. To co się przede wszystkim liczy, to chęć i motywacja do systematycznej pracy ze sobą.

Planer został zaprojektowany tak, żeby Pasował dla każdego, niezależnie od płci 😉

Zapanuj nad swoim rozwojem i zaplanuj go!

 

Wykonuj ćwiczenia rozwojowe i obserwuj swoje postępy. Zapisuj swoje mocne strony, wartości, umiejętności czy pomysły. Dzięki temu będziesz mieć większą świadomość siebie, a na rozmowach o pracę będziesz sypać konkretami jak z rękawa 😉

Sięgaj do plannera zawsze przed spotkaniami w sprawie pracy. Dzięki temu łatwiej przygotujesz się do rozmowy z rekruterem czy pracodawcą, jeżeli  będziesz mieć wszystko w jednym miejscu.

Stań się Panem/Panią swojej kariery zawodowej i zapisuj wszystko co przyjdzie Ci do głowy. Wtedy będzie Ci łatwiej przypomnieć sobie o konkretnych sytuacjach np. podczas rozmowy kwalifikacyjnej czy rozmowy na temat podwyżki z obecnym pracodawcą. Nie będziesz się stresować, bo będziesz mieć wszystko spisane w jednym miejscu.

Planner Rozwoju Zawodowego możesz mieć zawsze przy sobie, jest wielkości standardowego zeszytu, więc nie zajmuje dużo miejsca w torbie czy plecaku.

Zacznij działać od razu, a już niedługo zobaczysz efekty.

Jeżeli masz pytania dot. Plannera Rozowju Zawdowowego – napisz do mnie, z chęcią odpowiem na wszystkie Twoje pytania. Dowiesz się czy ten planner to dobry wybór dla Ciebie. Kliknij TUTAJ, żeby się ze mną skontaktować.