Przygotuj profesjonalne CV i zdobądź pracę jaką chcesz!

Szukasz pracy i wysłałeś już setki CV, ale nie otrzymujesz żadnych zaproszeń na rozmowy o pracę? Nie wiesz w czym tkwi problem i potrzebujesz pomocy? Konsultacja CV pomoże Ci zrozumieć w czym tkwi błąd.

Bez względu na to jakiej pracy szukasz i w jakiej branży chciałbyś pracować, powiem Ci co warto poprawić, żeby Twoje CV zaciekawiło rekrutera.

Konsultacja to usługa, dzięki której dowiesz się co należy poprawić w swoich dokumentach aplikacyjnych i jak dopasować je pod konkretną ofertę pracy. Dostaniesz ode mnie konkretne wskazówki, które pomogą przygotować profesjonalne CV.

Jak wygląda konsultacja CV?

Dzięki dobrze przygotowanemu CV zdecydowanie skrócisz czas poszukiwania pracy. Twoje nowe CV będzie oparte o słowa kluczowe, podkreślimy Twoje umiejętnościmocne strony i przygotujemy profesjonalne podsumowanie zawodowe. W Twoim CV nie będzie zbędnej treści tylko konkret.

Co zrobić, aby skorzystać z usługi Konsultacja CV? Musisz przesłać do mnie swoje CV i umówić się ze mną na konkretny termin do omówienia dokumentu. Będziemy mieć czas tylko dla siebie, będziemy rozmawiać, a ja będę dużo notować, żeby dać Ci najlepszy feedback 😊

Podczas spotkania otrzymasz ode mnie informację zwrotną o swoim CV. Będziesz mógł rozwiać wszystkie swoje wątpliwości i zadawać swoje pytania. Stawiam na dialog, bo tylko dzięki niemu Twoje CV będzie po prostu Twoje. Jedyne i niepowtarzalne.

Będziemy bazować na Twoim doświadczeniu, umiejętnościach i mocnych stronach. Chętnie posłucham o Twojej karierze zawodowej, ale również o planach dotyczących zmiany pracy i dalszego rozwoju zawodowego. Powiem Ci co warto podkreślić, a co jest zbędne. CV będzie profesjonalne, ale i konkretne.

Analiza CV bez doświadczenia

A co jeżeli nie masz doświadczenia zawodowego, bo właśnie szukasz swojej pierwszej pracy? Nie martw się, bo konsultacja CV jest też dla Ciebie. Przeanalizuję Twoje CV bez doświadczenia i powiem co zrobić, żeby powstał profesjonalny dokument. Będziemy opierać się na Twoich umiejętnościach, mocnych stronach i potencjale zawodowym. Przekonasz się, że nie trzeba mieć doświadczenia, żeby zdobyć fajną pracę.

Powiem Ci jak szybko można stworzyć CV i co należy zrobić aplikując na różne stanowiska.

CV to wizytówka

Jedyne czego oczekuję od Ciebie szczerości i zaufania. Zależy mi na tym, żeby Twoje CV było odzwierciedleniem Ciebie i żebyś dzięki niemu otrzymał zaproszenie na spotkanie w sprawie pracy, na której Ci zależy, dlatego muszę Cię poznać.

Nie chcę żeby Twój dokument wyglądał jak wszystkie inne, które można zobaczyć w Internecie, nie korzystam z kreatora CV, a do każdej osoby podchodzę indywidualnie. Nie chcę, żeby analiza CV odbywała się mailowo, bo wiem, że wtedy nie wykorzystamy potencjału w 100%.

Pamiętaj, że CV jest Twoją wizytówką. To jest Twój pierwszy kontakt z potencjalnym pracodawcą, dlatego należy zrobić wszystko, żeby zwrócił on na Ciebie uwagę.

Przekonaj się sam jak może wyglądać Twoje CV, dzięki któremu dostaniesz nową pracę.