Od dłuższego czasu szukasz pracy i nie możesz znaleźć zatrudnienia? Nie wiesz w czym tkwi problem, bo przygotowałeś CV i wysyłasz je w odpowiedzi na setki ogłoszeń o pracę, a Twój telefon cały czas milczy? Zaczynasz zastanawiać się czy nie skorzystać z profesjonalnej pomocy, ale zupełnie nie wiesz do kogo się zgłosić? Skontaktuj się ze mną, a ja jako Doradca Zawodowy Warszawa pomogę Ci zrozumieć w czym jest problem i naprawić go. Przeanalizujemy Twoją ścieżkę zawodową oraz plany na przyszłość. Przygotujemy nowe, profesjonalne CV, które pokaże Twoje atuty i mocne strony. Przećwiczymy rozmowę o pracę, tak żebyś podczas spotkania czuł się pewnie.

Doradztwo zawodowe Warszawa

Co to właściwie jest to doradztwo zawodowe? Doradztwo ma za zadanie odkryć Twoje mocne strony, zaplanować dalszą karierę zawodową zgodnie z Twoimi, talentami, predyspozycjami i umiejętnościami. Niezależnie od tego czy szukasz pierwszej pracy, bo zakończyłeś edukację i zaczynasz kolejny etap w swoim życiu, czy chcesz zmienić pracę i przebranżowić się – dobry doradca zawodowy Warszawa pomoże Ci odkryć naturalne predyspozycje. Dzięki spotkaniom i rozmowom będziesz wiedzieć, w którym kierunku powinieneś pójść, żeby praca sprawiała Ci przyjemność, a czego lepiej unikać. Podczas spotkań będę z Tobą rozmawiać, zadawać wiele pytań, wykonywać testy i ćwiczenia, żeby jak najlepiej Cię poznać i przygotować z Tobą najlepsze rozwiązanie.

Jeżeli nie masz doświadczenia zawodowego i szukasz pracy, zadbamy o to, żebyś rozpoczął karierę w zgodzie z tym, co faktycznie chcesz robić. Przygotujemy najlepsze CV. Powiem Ci jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych i jestem pewna, że osoby bez doświadczenia zawodowego mogą szybko znaleźć pracę, która będzie dawała im satysfakcję.

Dobry doradca zawodowy Warszawa

Jestem pewna, że będziesz zadowolony z efektów naszej pracy. Nie obiecuję, że będzie lekko, w końcu mi również zależy na tym, żebyś szybko znalazł nową pracę. Pracuję indywidualnie z każdą osobą. Przygotuję rozwiązania dedykowane tylko dla Ciebie. Podczas naszych sesji będę Cię poznawać, inspirować i pomagać zrozumieć Ci proces rekrutacji. Jestem rekruterem, dlatego wiem jak ważne jest przygotowanie do spotkania w sprawie pracy. Wiem na co rekruterzy zwracają uwagę i gdzie możesz wpaść w pułapkę. Będę dawać Ci feedbacki, mówić o tym co jest dobre, a nad czym należy popracować. Doradztwo zawodowe Warszawa w moim wykonaniu to nie tylko odhaczenie kolejnego spotkania i danie kilku rozwiązań, które nic nie wniosą. To praca, którą naprawdę lubię i której poświęcam się całym sercem. Proponuję Ci spotkania na terenie Warszawy bądź online – ważne, żebyś miał dostęp do Internetu i możliwość spokojnej rozmowy ze mną.

W czym jeszcze może pomóc doradza zawodowy?

Przede wszystkim mogę pomóc Ci przygotować się do szukania pracy. Co to znaczy? W mojej ofercie znajdziesz kompleksową pomoc. Możemy na przykład umówić się na konsultację Twojego CV. Podczas spotkania powiem Ci co należy w nim poprawić, żeby rekruter zwrócił na nie uwagę. Skupię się na konkretach i otrzymasz ode mnie rzetelny feedback.

Możesz skorzystać z analizy predyspozycji zawodowych Extended DISC. Jest to test online, który jest narzędziem wspierającym rozwój zawodowy. Wyniki testu, które omówię z Tobą będą zawierać szereg informacji na Twój temat jak m.in. Twój styl komunikacji, zachowania w sytuacjach stresowych, mocne strony, talenty i obszary nad którymi należy popracować. Chcesz się rozwijać i lepiej poznać siebie, w takim razie analiza Extended DISC jest dla Ciebie.

Wśród moich usług znajdziesz też pomoc w przygotowaniu się do rozmowy o pracę. Jest to zarówno usługa pojedyncza jak i pakiet połączony z pisaniem CV. Napisanie profesjonalnego CV jak i przygotowanie się do rozmowy w sprawie pracy jest bardzo istotne. Każde stanowisko czy branża rządzi się swoimi prawami, dlatego dobrze jest wiedzieć na co należy zwrócić szczególną uwagę, a doradca zawodowy Warszawa musi Ci o tym powiedzieć 😊

Wchodzisz na rynek pracy? Przygotowałam dedykowaną dla Ciebie ofertę. Taką, która jest dostosowana dla Ciebie, ponieważ nie masz jeszcze doświadczenia zawodowego, czyli Szukam swojej pierwszej pracy. Wejdź na rynek pracy bez zbędnego stresu. Zadbaj o swoje odpowiednie przygotowanie. Pomogę Ci w tym, a Ty na pewno nie pożałujesz!

Chcesz się rozwijać? Odkryć swoje mocne strony i talenty? Skorzystaj z pakietu Odkrywam swoje mocne strony. Jako doradca zawodowy Warszawa, pomogę Ci odnaleźć potencjał, który w Tobie drzemie. Mnóstwo ćwiczeń i rozmów z pewnością pomogą nam w pracy!

Mam jeszcze coś dla lubiących planować, czyli Planner rozwoju zawodowego! Kalendarz połączony z ćwiczeniami rozwojowymi, wskazówkami podczas planowania kariery, cytatami, zadaniami to idealna rzecz dla tych, które oczekują czegoś WIĘCEJ. To też idealny pomysł na prezent 😊

Doradca zawodowy Warszawa cena

W moim sklepie znajdziesz usługi, które przygotowałam z największą starannością, dlatego wiem, że nie zawiedziesz się korzystając z którejkolwiek z nich. Usługi są różne, dedykowane osobom, które wkraczają na rynek pracy, chcą się rozwijać bądź planują zmienić pracę, dlatego zamieściłam również cennik, żebyś mógł sprawdzić co konkretnie Cię interesuje i żebyś wiedział za co płacisz. Jestem też otwarta na propozycje mieszania pakietów, więc jeżeli chciałbyś połączyć dwie usługi w jedną, jako doradca zawodowy Warszawa – cena może być ustalona indywidualnie.

Pomoc w znalezieniu pracy

Nie zwlekaj dłużej, zdecyduj się na pomoc. Im szybciej zaczniemy walczyć o Twoją nową, wymarzoną pracę, tym szybciej ją otrzymasz. Pokaż, że zależy Ci na rozwoju. Pokaż że chcesz dobrze wypaść na spotkaniu rekrutacyjnym i otrzymać ofertę pracy. Doradztwo zawodowe Warszawa pomoże Ci w osiągnięciu sukcesu. Twoja przyszłość jest w Twoich rękach!