Jestem doradcą zawodowym, który pomaga przygotować się do zmian zawodowych. Wiem jak ważne jest odpowiednie przygotowanie do szukania pracy, dlatego pomogę Ci w tym od A do Z. To nie jest zwykła pomoc w znalezieniu pracy. Dam Ci coś więcej. Dam Ci moje wsparcie na każdym kroku. Otrzymasz ode mnie mnóstwo inspiracji, wskazówek i energii do dalszego działania. Po naszych spotkaniach będziesz mieć w końcu profesjonalne CV, będziesz przygotowany do rozmowy kwalifikacyjnej i wreszcie będziesz wiedzieć jak wybrnąć nawet z najtrudniejszych pytań na spotkaniu z potencjalnym pracodawcą. Pomogę odkryć Twoje mocne strony, talenty i predyspozycje zawodowe, dzięki czemu lepiej dopasujemy charakter Twojej przyszłej pracy do Ciebie.

Konsultacja CV

Zaczniemy od konsultacji Twojego CV. Dam Ci szczegółowy feedback, żeby skorygować błędy, by Twoje nowe CV odzwierciedlało Ciebie. Będziemy rozmawiać o Twoim doświadczeniu zawodowym, o umiejętnościach, zainteresowaniach i planach na przyszłość. Dzięki temu określimy Twój profil zawodowy w CV.

Dlaczego chcę z Tobą porozmawiać? To proste! Abyś uzyskał jak najlepszą pomoc w znalezieniu pracy, muszę wiedzieć o Tobie niemal wszystko. Chcę Cię poznać, chcę wiedzieć jaki jesteś i w jakich warunkach czujesz się dobrze. Skupimy się tylko na Tobie i w końcu Twoje CV będzie opierało się nie tylko na doświadczeniu zawodowym. Nowe CV będzie przede wszystkim dopasowane do oferty pracy, na którą chciałbyś zaaplikować.

Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej?

Chcę pomóc Ci w znalezieniu Twojej wymarzonej pracy, dlatego odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące samego spotkania z rekruterem. Przećwiczymy pytania, które zawsze pojawiają się na rozmowie o pracę, żebyś od tej pory wiedział jak powinieneś na nie odpowiadać. Wydobędziemy z Ciebie to, co najlepsze. W końcu będziesz mógł iść na spotkanie pewny siebie i z podniesioną głową. Porozmawiamy nie tylko o pytaniach, jakie pojawiają się na spotkaniach rekrutacyjnych, ale też o mowie ciała, o tym o co Ty możesz zapytać pracodawcę oraz o tym, o co warto zadbać przed samym spotkaniem i tuż po nim. Jesteś zainteresowany? Sprawdź ofertę tutaj. Ja też już nie mogę się doczekać na naszą wspólną pracę!

Mocne strony

Nie znasz swoich mocnych stron? Nigdy nie wiesz co odpowiedzieć na rozmowie o pracę na pytanie „Jakie są Twoje mocne strony?”? Chcesz się rozwijać, ale masz problem z określeniem, w którym kierunku, bo nie wiesz co chcesz robić w przyszłości? Tutaj też przychodzę z pomocą! Pomoc w znalezieniu pracy to nie tylko przygotowanie Ciebie do jej poszukiwań i wsparcie podczas pisania CV czy podczas samej rozmowy z pracodawcą. To też odkrycie Twoich talentów, mocnych stron i predyspozycji zawodowych. Dzięki poznaniu swoich mocnych stron bez problemu będziesz mógł określić jaka praca jest dla Ciebie najlepsza i co chcesz robić w przyszłości. Skupisz się na rozwijaniu swoich talentów. Już nie będziesz marnować czasu na coś czego wcale nie masz ochoty robić. Poznaj siebie lepiej. Zmień swoje życie na lepsze.

To Twoja szansa na lepsze jutro, nie zmarnuj jej. Jeżeli jesteś odważny i chcesz zdobyć lepszą pracę, sprawdź moje usługi i wybierz najlepszą dla siebie. Jeśli jednak masz wątpliwości i chcesz zadać dodatkowe pytania – porozmawiajmy 😊 Przekonasz się sam, że to dobry wybór.