1. Strona główna

Pasjonatka projektowania i rozwoju karier zawodowych. Ceniąca dobre CV i przygotowanie do rozmowy rekrutacyjnej. Zaangażowana w każdy projekt. Chcę pomóc Ci jak najlepiej w wyborze Twojej drogi zawodowej i w przygotowaniu do jednej z najważniejszych rozmów w Twoim życiu – rozmowy o pracę.

Kim jestem? Psycholog biznesu z pasji i wykształcenia, doradca zawodowy, rekruter, kreator karier zawodowych i rozwoju. Wierzę, że lepsze poznanie siebie pomoże Ci znaleźć wymarzoną pracę. Pomogę odkryć Twoje mocne strony i talenty. Pokażę jak skutecznie zbudować karierę oraz w jaki sposób szukać pracy. Otrzymasz ode mnie praktyczne informacje dotyczące pisania CV i przygotowania się do rozmowy o pracę.

Lubię myśleć kreatywnie, uwielbiam nieszablonowe rozwiązania, a w mojej pracy wykorzystuję nowoczesne narzędzia, żeby jak najlepiej pomóc Ci odnaleźć się na obecnym rynku pracy.

Wspieram ludzi w poszukiwaniu nowej ścieżki zawodowej, prowadzę spotkania indywidualne oraz sesje online dla osób, które chcą świadomie zadbać o własny rozwój.

Współpracuję z firmami, które dbają o motywacje i rozwój kompetencji swoich pracowników, zapewniam outplacement dla pracowników, którzy rozstają się z firmą.

Wciąż rozwijam siebie. Interesuje mnie coaching, storytelling, marketing, mowa ciała i komunikacja międzyludzka.

Prywatnie uwielbiam górskie widoki, układanie puzzli, pływanie na grzbiecie i granie w planszówki ze znajomymi. Lubię ludzi, którzy mają dystans do siebie i nie boją się przekraczać własnych granic.

Inspiruję do działania! Wkrótce będziesz lepszą wersją siebie.